Авиакомпания Bravo Airways

ТОВ “Авіакомпанія “Браво”Airways” була заснована 02 квітня 2012 року. Ліцензія Державної Авіаційної служби України на OOO “Авиакомпания “Браво” была основана 02 апреля 2012 года. Лицензия Государственной Авиационной службы Украины на надання послуг з перевезення пасажирів, вантажу повітряним транспортом була отримана 03 квітня 2012 року, а 05.04.2012 року Державіаслужбою був виданий сертифікат експлуатанта.
Основним видом діяльності Bravo Airways є пасажирські перевезення по регулярних та чартерних маршрутах.
З моменту заснування авіакомпанія перевезла більше 500 тисяч пасажирів. З огляду на економічну ситуацію в країні більшу частину рейсів Bravo Airways виконує за кордоном.
Літаки авіакомпанії базуються в міжнародному аеропорту «Київ».
З моменту свого заснування Bravo Airways виконує польоти авіакомпаній партнерів за договорами ACMI (Aircraft Crew Maintenance Insurance) Bravo Airways експлуатує середньо-магістральні літаки корпорації Boeing McDonnell Douglas (MD-82/83) і Boeing 737
В авіакомпанії впроваджена система управління безпекою польотів та якості відповідно діючими нормами ICAO (International Civil Aviation Organization). Підготовка Льотного та інженерно-технічного персоналу відповідає найвищим європейським вимогам.
Bravo Airways – надійний партнер з багаторічним досвідом!

Скандал у аеропорту “Київ”

В аеропорту “Київ” авіарейс до Єгипту переносили близько 10 разів. За словами відпочиваючих, ні туроператор JoinUp, ні авіакомпанія Bravo Airways не могли дати зрозумілої відповіді про причини багатогодинної затримки вильоту.

Пасажирів годинами не забезпечували їжею в будівлі аеропорту, а менеджер фірми-туроператора після кількох телефонних дзвінків з проханням пояснити ситуацію, взагалі перестав брати трубку.
Згодом авіакомпанія Bravo Airways заявила, що вимушена скасування рейсів і зміна розпорядку польотів сталася через невиконання авіакомпанією Oasis своїх фінансових зобов’язань (заборгованість на 27 червня зросла до 25 мільйонів гривень).

Також авіакомпанія проконсультувавшись з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ і Міністерством економіки, ввела 5 гуманітарних рейсів до Києва і Львова за рахунок компанії “з метою забезпечення доставки близько 850 пасажирів, які постраждали від дій туроператора, в Україні”.

The variable $airline parameters not set or incorrectly.

Десятки белорусов отказались лететь на неисправном украинском самолёте

У минулу п’ятницю з київського аеропорту «Бориспіль» повинен був відбутися чартерний рейс авіаперевізника «Bravo Airways» в Хургаду, проте білоруські туристи відмовилися летіти на несправному літаку, колективно підписавши відмову від послуг перевізника через аварійності літака. З представлених матеріалів випливає, що заява про відмову летіти на технічно несправному повітряному судні підписало більше трьох десятків людей, і це тільки з боку громадян Республіки Білорусь, хоча всього на борт повітряного судна піднялося понад 170 пасажирів.

Виліт постійно переносили. Близько 14:30 всіх різко заквапився – виліт через 15 хвилин. Злетіли. Через півгодини літак різко розвернувся і швидко сів. При різкій посадці на борту почалася паніка, однак члени екіпажу навіть не поцікавилися про наше самопочуття і зовсім не брали участі, як ніби нічого й не було »- зазначив пасажир.

Джерело повідомляє про те, що спочатку у білорусів відмовилися приймати заяву російською мовою, в результаті чого довелося заручитися деякою допомогою інших пасажирів, що володіли українською мовою.
Після події, екіпаж знову став готуватися до рейсу в Хургаду, проте білоруси масово відмовилися від рейсу, оскільки порахували літак аварійним. До слова, близько двох тижнів тому літак авіаперевізника «Bravo Airways» вже здійснював аварійну посадку в київському аеропорту.

The variable $airline parameters not set or incorrectly.