C першого листопада Ryanair обмежує безкоштовний провіз ручної поклажі

Знайти і купити авіаквиток


Дата розміщення: 25.08.2018

У компанії Ryanair повідомили, що з 1 листопада 2018 року пасажири без пакета Priority Boarding зможуть безкоштовно взяти з собою на борт тільки один маленький предмет ручної поклажі.

Зараз всі пасажири можуть безкоштовно взяти з собою на борт два предмета ручної поклажі – маленький і великий. З 1 листопада така послуга залишиться доступною тільки для тих, хто купив пакет Priority Boarding (пріоритетна посадка). Решта пасажирів зможуть безкоштовно взяти з собою тільки маленький предмет ручної поклажі (з 1 листопада розмір не повинен перевищувати 40x20x25 см). Щоб взяти на борт велику сумку (вага – до 10 кг, розмір не перевищує 55x40x20 см), потрібно буде придбати пакет Priority Boarding за € 6 (якщо ви вже купили квиток і хочете додати цю послугу, це буде коштувати трохи дорожче – 8 євро) . Його можна забронювати не пізніше, ніж за 1 годину до польоту.

Які не мають пакета Priority Boarding доведеться здати поклажу в багаж, сплативши збір в € 8 за сумку вагою до 10 кг (якщо ви вже купили квиток і хочете додати цю послугу, це буде коштувати трохи дорожче – 10 євро. Це особливо зручно для тих людей, які хочуть в багажі перевезти більше рідин, ніж дозволяють правила авіаційної безпеки для ручної поклажі).

У Ryanair підкреслили, що нові правила націлені на боротьбу із затримками рейсів. Зміни торкнуться лише 40% пасажирів, запевнили в компанії.

Авіакомпанія також повідомляє, що змінюється вартість зареєстрованого багажу. Вартість зареєстрованого багажу в одну сторону для 1 особи залишається € 25 за сумку вагою 20 кг. Однак в дні найбільших свят року (Великдень, Різдво), в тривалих польотах і літні пікові місяці стягуватиметься додаткова плата в розмірі € 10. Вона буде застосовуватися з урахуванням того, що в зазначені періоди через збільшення числа пасажирів збільшуються і збори по обслуговування аеропортів.

Знайти і купити авіаквиток


Квитки