Десятки белорусов отказались лететь на неисправном украинском самолёте

Знайти і купити авіаквиток


Дата розміщення: 30.06.2018

У минулу п’ятницю з київського аеропорту «Бориспіль» повинен був відбутися чартерний рейс авіаперевізника «Bravo Airways» в Хургаду, проте білоруські туристи відмовилися летіти на несправному літаку, колективно підписавши відмову від послуг перевізника через аварійності літака. З представлених матеріалів випливає, що заява про відмову летіти на технічно несправному повітряному судні підписало більше трьох десятків людей, і це тільки з боку громадян Республіки Білорусь, хоча всього на борт повітряного судна піднялося понад 170 пасажирів.

Виліт постійно переносили. Близько 14:30 всіх різко заквапився – виліт через 15 хвилин. Злетіли. Через півгодини літак різко розвернувся і швидко сів. При різкій посадці на борту почалася паніка, однак члени екіпажу навіть не поцікавилися про наше самопочуття і зовсім не брали участі, як ніби нічого й не було »- зазначив пасажир.

Джерело повідомляє про те, що спочатку у білорусів відмовилися приймати заяву російською мовою, в результаті чого довелося заручитися деякою допомогою інших пасажирів, що володіли українською мовою.
Після події, екіпаж знову став готуватися до рейсу в Хургаду, проте білоруси масово відмовилися від рейсу, оскільки порахували літак аварійним. До слова, близько двох тижнів тому літак авіаперевізника «Bravo Airways» вже здійснював аварійну посадку в київському аеропорту.

Знайти і купити авіаквиток


Квитки