SkyUp Airlines здійснить низку спеціальних комерційних рейсів, щоб українці із різних країн змогли повернутися додому

Знайти і купити авіаквиток


Дата розміщення: 18.03.2020

Протягом кількох днів, починаючи з 19 березня 2020, авіакомпанія SkyUp Airlines виконає низку нерегулярних комерційних спеціальних рейсів, аби дати можливість українцям та іноземцям, які мають посвідку на проживання в Україні, повернутися з-за кордону додому. На кожному з напрямків зафіксовано єдиний пільговий тариф. Квитки вже доступні на сайті авіакомпанії та в агентській мережі.

Як організовано розклад рейсів

Рейси відбуватимуться за погодження із державними інституціями – Державіаслужбою України, Міністерством інфраструктури, Кабінетом Міністрів. Станом на сьогодні, заплановано виконання рейсів до Києва з таких міст:

19.03.2020 – Відень
20.03.2020 – Ларнака, Цюрих
21.03.2020 – Париж (Бове), Аліканте, Берлін, Стокгольм, Відень, Варшава
22.03.2020 – Прага, Тбілісі, Лісабон, Мюнхен, Таллінн
23.03.2020 – Неаполь, Париж (Бове), Франкфурт, Лондон
24.03.2020 – Прага
25.03.2020 – Прага

Рейси з інших міст будуть виконуватися за потреби після отримання інформації про наявність там громадян, які бажають повернутися в Україну.

До всіх квитків за кожним конкретним напрямком застосовуватиметься єдиний пільговий тариф. У вартість квитка входить перевезення одиниці зареєстрованого багажу вагою до 23 кг. Всю інформацію про розклад, вартість квитка та умови його придбання можна отримати на сайті авіаперевізника skyup.aero

Скористатися цими рейсами можуть громадяни України та іноземці, які мають мають дозвіл на проживання в Україні (тимчасовий або постійний), які не встигли повернутися в Україну до офіційного припинення авіасполучення. Рейси з Києва виконуватимуться без пасажирів, окрім рейсів до Праги, Тбілісі та Парижа (Бове). На ці три рейси можуть придбати квитки іноземці.

Позиція SkyUp Airlines щодо організації рейсів для повернення українців

Рейси для вивезення українських громадян з-за кордону організовуються авіакомпанією власними ресурсами. Вартість квитків встановлена за найнижчим тарифом, який авіакомпанія може застосувати, аби відшкодувати витрати на виконання рейсів.

Ми маємо впевнену громадянську позицію, тому запропонували уряду свою допомогу, оскільки це є одним з оптимальних варіантів вирішення ситуації із поверненням українців додому. Профільні державні структури підтримали нас і посприяли в отриманні відповідних дозволів на виконання цих рейсів, а також у розповсюдженні інформації стосовно них.

Ми – соціально відповідальна компанія і розуміємо, що лише у поєднанні зусиль держави, бізнесу та громадянського суспільства можна протистояти викликам, з якими ми стикнулися сьогодні. Ми робимо усе, що від нас залежить, щоб допомогти повернутися громадянам, які зараз знаходяться за кордоном.

Знайти і купити авіаквиток


Квитки