Turkish Airlines відкриває рейс зі Стамбула в Запоріжжі

Знайти і купити авіаквиток


Дата розміщення: 28.12.2015

Авіакомпанія Turkish Airlines розширює карту маршрутів і відкриває новий напрям в Україні – рейси зі Стамбула в Запоріжжі.

З 28 грудня 2015 літаки Turkish Airlines почнуть виконувати польоти за маршрутом Стамбул-Запоріжжя-Стамбул з частотою 4 рази на тиждень: по понеділках, середах, суботах і неділях.

Як повідомляється в прес-релізі компанії, час вильоту зі Стамбула в Запоріжжі – 16:15, зворотний рейс – о 19:00. Час у дорозі становитиме близько двох годин; вартість квитка в обидва боки починається зі $ 139 (з урахуванням всіх аеропортових зборів і податків).

У компанії відзначають, що новий маршрут Turkish Airlines є важливою ланкою в розширенні транспортної системи східних регіонів України і всієї Європи. “Для жителів Запоріжжя і прилеглих областей з’явився оптимальний варіант дістатися в будь-яку з 113 країн світу, використовуючи найширшу на планеті карту польотів авіакомпанії Turkish Airlines”, – сказано в повідомленні.

“Цей крок свідчить про наше прагнення посилити свою присутність в Україні, інвестувати в економіку східного регіону і всієї країни”, – прокоментував подію старший віце-президент Turkish Airlines з продажу та маркетингу Зія Ташкент.

За останні 20 років представництва авіакомпанії були відкриті в таких великих містах України, як Київ, Одеса, Сімферополь, Донецьк, Дніпропетровськ, Львів, Херсон та Запоріжжі.

Квитки з Запорожья до в Стамбул

Дата вылета Дата возвращения Пересадки Авиакомпания Найти билет

14.06.2022

19.06.2022

Прямой

Купити квиток вiд 2 785

Знайти і купити авіаквиток


Квитки