В аеропорту Бориспіль стартували вимірювання температури пасажирів з Китаю

Знайти і купити авіаквиток


Дата розміщення: 26.01.2020

У неділю, 26 січня, в аеропорту Бориспіль почалися вимірювання температури пасажирів на прямих авіарейсах з Китаю. Про це повідомили в прес-центрі МОЗ в Facebook.

“Фахівці санітарно-карантинного підрозділу вже підготовлені і укомплектовані інфрачервоними термометрами”, – відзначили медики.

У прес-центрі зазначили, що 26 січня обрано такою датою тому, що сьогодні відбудеться найближчий плановий авіарейс з Китаю.

У Міністерстві додали, що World Health Organization (WHO) оновила рекомендації по скринінгу на пунктах в’їзду в країни, в яких ще не було зафіксовано передачі нового коронавируса.

“Попередній досвід ВООЗ показував, що введення скринінгу температури тіла для виявлення потенційних підозрілих випадків коронавируса вимагав значних інвестицій і не був досить ефективний. Однак, під час спалаху коронавируса 2019 nCoV більшість випадків хвороби в аеропортах було виявлено саме завдяки температурному скринінгу. Такий метод значно знижує ризик занесення збудника хвороби в країну.

Також для мінімізації ризику інфікування коронавируса ВООЗ рекомендує звичайні методи профілактики ГРВІ “, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що кількість смертей від пневмонії нового типу в Китаї збільшилася до 56, а кількість тих, що заразилися – до 2002 осіб. Стан 324 пацієнтів оцінюється як важкий.

MIGnews.com.ua

Знайти і купити авіаквиток


Квитки