ЄС готує спеціальні правила для авіаперевезень на випадок “жорсткого” Brexit

Знайти і купити авіаквиток


Дата розміщення: 15.02.2019

Євросоюз готує заходи для пом’якшення серйозного порушення повітряного сполучення для пасажирів і вантажів між ЄС і Великобританією в разі її виходу без угоди.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Ради ЄС.

“Сьогодні посли країн-членів в Комітеті постійних представників Ради затвердили мандат головуючої Румунії на переговори з Європейським парламентом про пропозицію, що дозволяє британським ліцензованим перевізникам надавати базові послуги повітряного транспорту між Великобританією і рештою 27 державами-членами”, – йдеться в повідомленні.

Ці права будуть залежати від надання еквівалентних прав Великобританією і за умови дотримання умов, що забезпечують чесну конкуренцію.

Спеціальне положення забезпечує право продовжувати виконувати регулярні рейси в рамках зобов’язань за державним обслуговування до 26 жовтня 2019 року, з тим, щоб забезпечити безперервність державних послуг, поки національні органи влади вносять необхідні зміни.

Якщо в результаті Brexit авіаперевізник, який має ліцензію на експлуатацію, видану державою-членом ЄС, перестане відповідати вимогам ЄС, він буде мати можливість до 26 жовтня 2019 року повністю це виправити.

Регулювання застосовуватиметься до вступу в силу угоди про повітряний транспорт з Великобританією або до 30 березня 2020 року, в залежності від того, що настане раніше.

Перша зустріч для узгодження остаточного тексту відбудеться 19 лютого.

Знайти і купити авіаквиток


Квитки