З аеропорту “Київ” авіакомпанія Jordan Aviation презентувала рейс до столиці Йорданії Аммана

Знайти і купити авіаквиток


Дата розміщення: 14.12.2018

Сьогодні, 14 грудня в аеропорту “Київ” приземлився літак Boeing 737-300 йорданської авіакомпанії Jordan Aviation.
Перший рейс зі столиці Йорданії Аммана в аеропорту Києва зустріли хлібом-сіллю. Екіпаж і йорданська делегація були дуже привітними, щиро раділи українським традиціям, зокрема національному вбранню, стюардеси із задоволенням позували для фоторепортерів, приміряли віночки і отримали їх в подарунок.

Рейс Амман-Київ-Амман відбуватиметься один раз на тиждень, щоп’ятниці: Амман – Київ – 09.00 – 12.30, Київ – Амман – 13.30 – 17.00. На борту пропонується харчування, час у польоті 3 годині 30 хв.

Йорданія, невелика арабська країна. Найближчі сусіди – Сирія, Ірак, Саудівська Аравія, Ізраїль. При порівняно невеликій території – 92300 кв. км має величезний потенціал. На території країни знаходяться два моря – Мертве і Червоне, на узбережжі Мертвого моря розташовані лікарні. Йорданія знаменита заповідниками, гірськими пейзажами і чудовим дайвінгом з безліччю підводних маршрутів різної складності.

Пам’ятки, які є обов’язковими для відвідування – місце хрещення Христа на річці Йордан, гора Небо, де за легендою був похований Мойсей, Мадаба – стародавнє місто, замки, пустелі, джерела Маин, древнє місто Петра, “Місячна” пустеля Ваді Рам.

Одна з особливостей Йорданії, про яку мало хто знає, є те, що повітря тут на 8% більше насичене киснем, ніж в будь-якій іншій частині світу.

Для українців при покупці пакетного туру (авіапереліт, проживання, трансфер, страховка) – віза оформляється в аеропорту безкоштовно, якщо самостійно купувати авіаквитки – вартість візи в аеропорту 60 доларів. Туристів, які прилітають з України літаком авіакомпанії Jordan Aviation в аеропорту Аммана зустрічає представник авіакомпанії і допомагає пройти візові формальності.

Міжнародний аеропорт «Київ»

Знайти і купити авіаквиток


Квитки